Roller Grill – producent wysokiej klasy opiekaczy i tosterów gastronomicznych

Roller Grill to producent specjalizujący się w produkcji opiekaczy i tosterów gastronomicznych. Kupując produkty tej marki można być spokojnym o przygotowanie na czas śniadania dla wielu osób w prowadzonym przez siebie lokalu gastronomicznym lub w domu rodzinnym. Każdy bufet, kuchnia cateringowa i inne miejsca będzie mógł zaoferować szybko i dokładnie wypieczone potrawy. Duża ilość chrupiących grzanek, tostów w krótkim czasie to możliwość rozszerzenia menu swojego lokalu.

Roller Grill z ofertą dla profesjonalnych szefów kuchni

Każda osoba poszukująca opiekaczy czy innych urządzeń umożliwiających szybką obróbkę termiczną powinna zapoznać się z ofertą producenta Roller Grill. Z pewnością godne uwagi są dwupoziomowe opiekacze do zapiekanek, tostów czy też kanapek. Każdy produkt mączny, mięsny oraz mrożony idealnie zostanie przyrządzony za pomocą takiego urządzenia. Z oferty Roller Grill często korzystają właściciele stacji benzynowych, barów i mobilnych punktów gastronomicznych.

Produkty Roller Grill a zgodność z prawem

Kupując urządzenia Roller Grill można być pewnym, iż wszystkie produkty posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty. Przepisy wymagane przez sanepid są w tym przypadku spełnione za sprawą certyfikatu zgodności CE. Oprócz tego produkty Roller Grill w łatwy sposób można wyczyścić, dzięki czemu każda kolejna podana potrawa będzie spełniała wymogi higieny i bezpieczeństwa zdrowia klientów.

0 comments on “Roller Grill – producent wysokiej klasy opiekaczy i tosterów gastronomicznychAdd yours →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *